flowers

Kwiaty opowiadają o kobiecie miliony słów

Kobiety uwielbiają kwiaty a kwiaty mówią o kobiecie więcej niż można sobie wyobrazić. Często zastanawiamy się nad osobowością kobiety a wystarczy posłuchać kwiatów. One powiedzą nam wszystko o danej kobiecie. Każda osoba lubi inne kwiaty. Na podstawie personalnych upodobań do kwiatów dowiemy się bardzo dużo na temat naszych dam.

Orchidea (potocznie storczyk)

Doskonale wie czego chce i odważnie to wyraża. Żeby sprawy ułożyły się po jej myśli jest gotowa zrobić prawie wszystko. Ponieważ nie kryje swoich dążeń, przez niektórych może być uważana za egoistkę, ale bardziej liczy się dla niej osiągnięcie celu i liczy się tylko z osobami, które uważa za autorytety. Osiąga wiele w życiu ale często przegapia najważniejsze momenty w beztroskiej miłości i szczęściu.

Róża

Namiętna i bardzo gorąca a jednocześnie stała w swoich uczuciach. Lubi urozmaicone i ciekawe życie i potrafi znaleźć szczęście w najbardziej prozaicznej sytuacji życia. Jest bardzo wrażliwa i łatwo ją zranić, choć sama też często potrafi ukłuć. Bardzo rzadko zgadza się z opinią innych i chodzi własną drogą. Zawsze ma swoje zdanie na dany temat, mimo że nie zawsze potrafi to uzasadnić, dlatego uważa, że ludzie jej nie rozumieją. Pewna siebie i doskonała liderka. Tylko z pozoru jest trudno dostępna. Bywa lekko zarozumiała co wynika z jej przesadnej pewności siebie ale służy pomocą i wsparciem dla każdego kto potrafi prosić.

Frezja

Bardzo wrażliwa i uczuciowa osoba. Czasami widać to gołym okiem ale czasami ukrywa swoją wrażliwość tylko dla wybranych. Uwielbia rzeczy wyrafinowane, niespotykane i gustuje w mężczyznach silnych i spokojnych, którzy dają jej poczucie bezpieczeństwa. Sama czuje się momentami krucha i zagubiona. Nie lubi podstępów i oszukiwania jej. Nigdy nie bywa zawistna. Jest osobą mocno empatyczną i stara się zrozumieć każdego. Z pozoru może wyglądać na osobę spokojną i ugodową ale tak nie jest, o czym doskonale wiedzą jej najbliżsi.

Fiołek

Marzycielka. Ucieka w myślach do idealnego świata, pełnego kolorów, całkowicie bezpiecznego by nie przejmować się realnymi kłopotami i trudnościami. Wszystko to przeszkadza jej w realnym, codziennym życiu, ponieważ kontrastowo wszystko wydaje się złe, skomplikowane i szare. Dlatego często bywa na uboczu, nie angażuje się mocno w cokolwiek, nie tworzy ochoczo związków nawet z tymi, którzy bardzo by tego chcieli.

Konwalia

Przytłoczona codziennym życiem. Nie potrafi podejmować decyzji. Poddaje się wizji dążenia do ideału, ponieważ wszystko wkoło postrzega jako lepsze, piękniejsze, inteligentniejsze i szczęśliwsze. Irytuje ją szczęście i sukces innych. Trudno jej spojrzeć obiektywnie na to co robi sama i jak wpływa to na innych. Przez niezdolność do obiektywizmu działa bardzo emocjonalnie i potrafi diametralnie zmienić ocenę.

Tulipan

Pełna entuzjazmu i radości z życia. Kobieta pełna energii, która często nie przynosi nic konkretnego ale jest zawsze pełna zapału (niestety słomianego zapału). Z samego zapału nie wynika zbyt wiele i nie ma się czym pochwalić. Jest niecierpliwa. Wszystko chciałaby mieć od razu. Bywa bardzo zazdrosna o swojego partnera a sama równie często prowokuje jego zazdrość, jako element właściwy w uwodzeniu.

Goździk

Ugodowa i życzliwa kobieta. Stara się być uczynna dla wszystkich ale nie jest naiwna. Jeżeli ktoś zajdzie jej za skórę potrafi obronić swoje interesy. W gniewie jest jak tornado ale równie szybko ostyga i łagodnieje. Nie potrafi się długo gniewać i pielęgnować złości. Trzeba mieć mocne nerwy żeby wytrzymać huśtawkę nastrojów.

Chaber

Nieśmiała i zamknięta w sobie. W każdej sytuacji szuka ukrytego zagrożenia. Nie lubi podejmować ryzykownych decyzji i woli poddać się biegowi wydarzeń. Nie jest łatwo nawiązać z nią kontakt. Krok po kroku trzeba przełamywać jej uprzedzenia i potwierdzać pełne bezpieczeństwo i stałą opiekę.

Być może nie wierzysz w powyższe znaczenie kwiatów ale gwarantuję, że są to bardzo cenne wskazówki aby zadbać o swoją damę. Kwiaty opowiadają o kobiecie, zdradzają jej wrażliwość i subtelność. Okazując troskę i próbując czytać jej w myślach możemy zmotywować ją odpowiednio i sprawić że poczuje się wyjątkowa.

Wręczając kwiaty można wykorzystać, że stanie się bardziej otwarta i budując logicznie nasze wypowiedzi możemy ją nauczyć wyrażać swoje opinie, które skrywa w sobie. W ten sposób dowiemy się na pewno więcej o niej samej i będziemy mogli odkryć więcej skrywanych emocji.

Facet zawsze powinien być spokojny, opanowany, robić miłe gesty od czasu do czasu, zabiegać, świecić pozytywnym humorem i pełną energią do działania. Taka postawa i trochę solidnych argumentów daje dobrą podstawę żeby dojść do puenty i przekonać dziewczynę nawet do tych najtrudniejszych decyzji. Trzeba zawsze pomagać podjąć decyzję. Dla faceta wybory zawsze będę oczywiste. Dla kobiety - niekoniecznie.

Kobiety lubią też wykorzystywać okazje do pomocy. Lubią wykorzystywać jakiekolwiek okazje. Dlatego warto prowokować pozytywnie. Dlatego warto też dać np. bukiet świeżych kwiatów, obserwować reakcję, słuchać tego co mówią między innymi kwiaty i wiedzieć więcej!

{{ message }}

{{ 'Comments are closed.' | trans }}

Let's mail me

{{ formitem.title }}

{{ message | trans }}
{{ error | trans }}
{{{ thankyou }}}